Svalövs kommun

Kontakta oss

Huvudbiblioteket, Svalöv

Elisabet Viktorsson, kulturchef
elisabet.viktorsson@svalov.se
0418-47 51 34
0709-47 51 34

Martin Axelsson, bibliotekarie
martin.axelsson@svalov.se
0418-47 51 42

Gary Bengtsson, biblioteksassistent
gary.bengtsson@svalov.se
0418-47 51 39

Lin Hyttfors, barnbibliotekarie (Föräldraledig till februari 2022.)
lin.hyttfors@svalov.se
0418-47 51 32

Ivanka Knezevic, administrativt ansvarig
ivanka.knezevic@svalov.se
0418-47 51 37

Jessika Olsson, bibliotekarie
jessika.olsson@svalov.se

Unna Stenram, bibliotekarie
unna.stenram@svalov.se
0418-47 51 41

Carolina Thelin, bibliotekarie och kultursamordnare
carolina.thelin@svalov.se
0418-47 51 33
0709-47 51 33

Fanny Voigt, vikarierande barnbibliotekarie
fanny.voigt@svalov.se
0418-47 51 32

Billeberga

Unna Stenram, bibliotekarie
0418-47 53 29

Kågeröd

Jessika Olsson, bibliotekarie
0418-47 53 37

Röstånga

Kristina Carlsson, bibliotekarie
0435-78 10 54

Teckomatorp

Carolina Thelin, bibliotekarie
0418-47 51 43

Publicerad: 2021-02-26

Sidansvarig: Elisabet Viktorsson

Kontakt

Kulturchef
Elisabet Viktorsson
0418-47 51 34
e-post

Svalövs kommun | 268 80 Svalöv | Besöksadress: Herrevadsgatan 10
Öppettider: Måndag-fredag kl. 8.00-16.30
Telefon: 0418-47 50 00 | Fax: 0418-47 50 26 | E-post: info@svalov.se

© 2016 Svalövs kommun